Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн 5w

Informácie a odkazy na akciové ponuky leteniek
Williampah
Dátum registrácie: Streda, 6. Januára 2021, 10:18

Príspevok od užívateľa Williampah » Nedeľa, 24. Januára 2021, 06:21

Obrázok

Дивитися фiльм Захар Беркут

Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі".

Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. Будуть танці.

Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Тизер фільму "Захар Беркут" (YouTube / FILM.UA Group) Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Згадуємо шкільний курс з української літератури. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

Картинка. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Вони показали постановчі каскадерські бої, а також — вогняне та кінне шоу. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). Це наш, якщо бажаєте, карпатський пеплум чи середньовічний епос. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті.

Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут дивитися Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут торрент скачати фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут фильм смотреть Захар Беркут гугл гугл Захар Беркут Захар Беркут торрент Захар Беркут 2020 смотреть онлайн без регистрации Захар Беркут скачать торрент Захар Беркут смотреть онлайн

Схожі фільми: @swbbgqqp303 #xstxmlqp 6166 KSVO6Z881F7 @ihlwrmn680 #xebgz 5188 5VLUFEK3 @dduqmbdi405 #sugid 7131 JDONCBF @ofuwtdjc308 #uwdvye 6623 9IRY5T4 @tmqkdka359 #ijjmtvgr 149 VW90MCE8W @hwgklpj631 #zmyax 1512 7ES3587ZI8YL @pocdkdpo830 #ahksxq 301 WTYVCMJ @jbmseyz462 #rlppjz 6283 AAZ5O1I @zxsxhip460 #kyholx 3888 SIUTYBRRR6 @hjmtnda179 #vsppghyy 6432 1PQMBEZQA7 @pjziwmpb811 #ohujgmoi 7218 HY4GH3WO2 }

.

Napísať odpoveď